2020, Zilveruitjes en Augurken

Dames en Heren,

Een klein voorproefje om u wat nieuwsgierig te maken.

Zilveruitjes en Augurken

Klucht geschreven door D.J. Eggengoor

door: Toneelvereniging ‘tot Leringhe ende Vermaeck’

Trui Alebes ziet het wel zitten met landbouwer-weduwnaar Zwanepoel, voor wie ze het huishouden doet. Maar Zwanepoel heeft het veel te druk met de camping, de popgroepen in de kantine en het zwembad. Dat zwembad vindt Trui maar een poel des verderfs en ze ziet met argusogen al dat wufte gedoe aan. Trui is als een furie als zij bemerkt dat Zwanepoel zeer vriendschappelijke betrekkingen onderhoudt met een jeugdige kampeerster Adèle Piёt, door lastertongen genoemd Adèle met de puntjes. Trui vermoedt wat tussen die twee en schakelt een zus met haar man in om “de waarheid” te ontdekken. Ze breken in in de caravan van Adèle en vinden er potjes met zilveruitjes en augurken. De roddel ligt voor de hand. Adèle is zwanger. Ook Gradus en Salomon beramen een plan om Mina op een zijspoor te zetten. En wat heeft Gradus met de buurvrouw?

Weer genoeg ingrediënten voor een gezellig avondje toneel met veel ontwikkelingen en valkuilen die op de loer liggen.

EEN OPTREDEN RESERVEREN OF BOEKEN ?

Theaterhoofden.png